Aktualijos

Sveikiname raštingiausią regiono mokinę - Viktoriją Kučinskaitę!

 

Kovo 6d. Marijampolės PRC vyko   Regioninis konkursas "Raštingiausias profesinio mokymo įstaigos mokinys ir darbuotojas", skirtas Juozo Tumo - Vaižganto metams paminėti. Į jį sugužėjo raštingiausi mokiniai iš Alytaus, Vilkaviškio, Kudirkos Naumiesčio, Marijampolės profesinių mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo gimnazistė abiturientė  Viktorija Kučinskaitė PB17gr. (mokytoja Danguolė Sušinskienė) ir geriausiai iš mokinių parašė diktantą. Sveikiname ir džiaugiamės, kad raštingiausia regiono profesinio mokymo įstaigos mokinė  mokosi mūsų mokykloje.
Ankstesni įrašai


Šiandien  Veisiejų TVM bendruomenę

Šių metų vasario 14 dieną  Kauno arkivyskupija organizavo Šv. Valentino dieną KITAIP„ŠIRDIES RITMU“.

Nuo pat ankstyvo vasario 15-osios ryto mokykla buvo pilna šurmulio: kas fotografavosi prie trispalvės balionų puokštės, kas pasipuošę trispalviais dažais mėgavosi savo gražiu atvaizdu,o į minėjimą „Lietuviškosios laisvės dvasia“ kvietė dainos apie Lietuvą.

2019-02-12 d.  mokomajame bare vyko meistriškumo konkursas . Konkursą vedė profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė.

KVIEČIAME

VASARIO 16-ĄJĄ

ŠVĘSTI LINKSMAI!