Aktualijos

Knygrišystė kaip vienas seniausių amatų

    Gruodžio 10 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 10 klasės mokiniai, vadovaujami bibliotekininkės Astos Makauskienės,  dalyvavo edukacijoje „Knygrišystė kaip vienas seniausių amatų“. Edukaciją vedė Veisiejų miesto viešosios bibliotekos bibliotekininkė Lina Tumosienė. Jos metu mokiniai buvo supažindinami su knygrišystės įrankiais, medžiagomis, pačiu knygų rišimu.
Ankstesni įrašai


         2019– 12 – 20d. 10 val.  mokyklos Aktų salėje vyks Kalėdinis karnavalas „Talentų šou“.

2019 – 12 – 10d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kieme, aktyviai dalyvaujant mokyklos bendruomenei, įžiebta Kalėdų eglutė.

Klubas laukia iniciatyvių, kūrybingų, veiklių narių, kurie savo idėjas galėtų įgyvendinti įvairiose veiklose –rengiant ir įgyvendinant sportinius, kultūrinius, visuomeninius projektus.

Gruodžio 4 dieną Marijampolės profesinio rengimo centre, Kudirkos Naumiesčio skyriuje, vyko “Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos”.

Gruodžio 3 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bibliotekoje vyko  susitikimas su Lietuvos kartvelu Niko Amirgulašvili. Nors Niko gimė ir augo Lietuvoje, tačiau savo gimtine laiko ir Sakartvelą, kur vaikinas gana dažnai lankosi ir iš kurio  kilę abu jo tėvai.