Aktualijos

Mokytojo diena 2020 m.

Spalio 2 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paminėjome Tarptautinę mokytojo dieną.

Į šventiškai papuoštą mokomąjį barą susirinkus mokytojams ir mokiniams renginį pradėjo mokyklos direktorė L. Vaitiekūnienė. Ji pasveikino visus mokytojus, padėkojo už mokytojų atliekamą šventą pareigą, pasidalino prisiminimais apie savo buvusius mokytojus ir jų padarytą įtaką. Vėliau mokytojus pasveikino mokiniai skaitydami eiles ir pakvietę visus padainuoti kartu.  Po mokinių pasveikinimo mokytojai patys tapo mokiniais ir dalyvavo pamokose, kurių metu atliko įvairias užduotis. Pasibaigus renginiui mokykloje   išvykome į Druskininkus, kur visų mokytojų laukė edukacija “Su meile Druskininkams ir muzikai“. Pirmoji dalis- ekskursija su “Plepia ponia” , antroji dalis-  muzikinė programa “Pašnekesiai su Ramune”.

Mokytojo dienos renginys buvo tikra atgaiva sielai, kuris priminė, kad mokytojo profesija visais laikais buvo gerbiama, o mokytojas- vienas svarbiausių žmonių visų mūsų gyvenime, mokytojo įtaka žmogaus asmenybei, jos formavimui visada buvo ir tebėra be galo svarbi, ypatinga.

 

 
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 28d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos mokinės kartu su Trečiojo amžiaus universiteto studentėmis judėjo šokio ritmu. 

Rugsėjo 25 d. mokyklos 9-10 klasių mokiniai kartu su fizinio ugdymo mokytoja Saiva Stankevičiene prisijungė prie tarptautino projekto - Europos mokyklų Sporto diena.

Rugsėjo 23 d., minint Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną ir Vilniaus geto likvidavimo 77-ąsias metines, prie iniciatyvos „Atminties kelias“  prisijungė ir Veisiejų tehnologijos ir verslo mokyklos mokiniai.

„Jaunieji gamtos mylėtojai” džiaugsmingai susirinko į  Žaliąją klasę ant Ančios ežero krantoaptarti veiklų2020-2021mokslometams. Šiemet jiems kilokita idėja – įrengti Pažintinį taką „Gamtos pasakų terapija“.

Rugsėjo 22 dieną mokyklos skaitykloje vyko popietė „Aš toks vienas, velnioniškai vienas...“, skirta Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti.