Aktualijos

VEISIEJŲ TECHNOLOGIJOS IR VERSLO MOKYKLOS VALGYKLA ATNAUJINA DARBĄ

     Džiugi žinia visiems veisiejiečiams!!! Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos VALGYKLA NUO 2021 M. GEGUŽĖS 19 D.  ATNAUJINA DARBĄ. Tikriausiai jau spėjote pasiilgti kokybiško, labai skanaus ir, žinoma, labai pigaus maisto. Dauguma sakysite, kad skanu, kokybiška ir pigu niekaip nedera ir taip nebūna?! Kviečiame užsukti, paskanauti ir įsitikinti! MAISTAS TIK IŠSINEŠIMUI. Išankstiniai užsakymai priimami kiekvieną darbo dieną iki 10:00 val.. Tel. nr.: +37060311154, +370 67628518.
Ankstesni įrašai


Mama yra viskas - ji mūsų paguoda sielvarte, mūsų viltis kančioj ir mūsų stiprybė bejėgiškume. Ji yra meilės, gailestingumo, užuojautos ir atlaidumo šaltinis. (Kahlil Gibran)

,,Knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina jį tauriausiems siekiams, aštrina protą ir švelnina širdį.“ (Viljamas Tekerėjus)

Balandžio 23 –oji - Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena, minima visame pasaulyje Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu.

Projekto tikslas - didinti profesinio mokymo patrauklumą bei jo atitiktį darbo rinkos poreikiams, remiant ir skatinant praktinių įgūdžių įgijimą Viešbučių ir restoranų sektoriaus praktinio mokymo centre.

Nuo kovo mėn. startavo pajamų mokesčio deklaracijų pildymas ir tą galime padaryti tik elektroniniu būdu. Jeigu dar neapsisprendėte kam skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio, maloniai prašome juos skirti mūsų įstaigai ir taip prisidėti prie Veisiejų TVM sėkmingos veiklos vykdymo. Mums tai labai svarbu! 

2021m. Velykinis sveikinimas