Aktualijos

Pietų Lietuvos profesiniame mokyme - nauji horizontai

Veisiejų miestelis, o drauge ir visas regionas nuo rugsėjo gyvens nauju rimtu – į Veisiejus atvyks daugiau mokinių, darbuotojų – iš Druskininkų kursuos netgi keletas specialių autobusų. Veisiejų miestelio bendruomenė savo kūrybiniu bei kultūriniu indėliu taip pat galės prisidėti prie atsinaujinančios veiklos – juk visada galima suplanuoti turiningų bendrų užsiėmimų, inicijuoti projektų. 

http://www.lzvaigzde.lt/pulsas-aktualijos/naujiena/piet%C5%B3-lietuvos-profesiniame-mokyme-nauji-horizontai
Ankstesni įrašai


Kviečiame susipažinti su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos paruoštu naujienlaiškiu, kuriame pateikiami profesinio mokymo privalumai.

Lazdijai šiais metais siūlo tris išskirtines nemokamas stovyklas jaunimui: įdomios ir turiningos veiklos, naujos pažintys, bendradarbiavimą skatinantys užsiėmimai bei verslumo ugdymas. Taip savaitę Tikocino, Oržyšo (Lenkijos Respublika) arba Lazdijų krašte gali praleisti po 15 jaunuolių iš Lazdijų rajono.

Jau vyksta priėmimas į profesinio mokymo įstaigas!
Pradėti siekti svajonių profesijos gali jau baigęs 10 klasių.
PILDYK PARAIŠKĄ iki rugpjūčio 11 d.

INFORMACIJA DĖL REORGANIZAVIMO

 

Pranešame, kad yra parengtos viešosios įstaigos reorganizavimosąlygos, kurios nustato viešosios įstaigos Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos reorganizavimo prijungimo būdu prie viešosios įstaigos Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“tvarką.

Viešųjų įstaigų duomenys:

Brangūs tėveliai, seneliai, laimingos Tėvo dienos!