Renginiai

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė maloniai kviečia į jau tradiciniu tapusį renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘

KVIETIMAS

2016 m. lapkričio 11 d., 10.00 val.

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė maloniai kviečia

į jau tradiciniu tapusį renginį ,,Rudeninis tango virtuvėje‘‘

Renginio metu kulinarijos knygos autorė Renata Ničajienė pristatys savo naujausią knygą, kalbės apie sezoninę virtuvę ir sveiką mitybą. Degustuosime patiekalus, pagamintus iš autorės kulinarinės knygos ,,Rudens sezonas‘‘. Autorė atsakys į visus dominančius klausimus, bus galima nusipirkti knygų su autorės autografu. Laukiame Jūsų atvykstant Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos barmenų – padavėjų klasėje!

 

   Organizatoriai profesijos mokytojos Asta Čeponienė  ir Vilija Murauskienė
Ankstesni įrašai


Įgyvendinant Integruotą technologijų programą 2016-10-11 UAB „Pietų Megrame“ vyko netradicinė technologijų pamoka 9 kl. mokiniams. 

Dailės mokytojos Vidos Alšauskienės iniciatyva, rugsėjo 28 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko floristinio kilimo kūrimo konkursas ,,Rudens spalvos“, į kurį buvo pakviesti mokiniai ir jų mokytojos iš Daugų, Varėnos technologijos ir verslo mokyklų bei Simno ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklų.

2016 m. rugsėjo 27 d. mokyklos posėdžių salėje visi norintys mokyklos moksleiviai pasitikrino savo konstitucines žinias Teisingumo ministerijos organizuotame Konstitucijos egzamine.  

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykdant projektą ,,Tavo sveikata – tavo rankose, vyko netradicinė pamoka: PB 16 grupės  mokiniai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Dalia Baležentiene, socialine pedagoge Laima Varneliene ir kūno kultūros mokytoju Romualdu Staniuliu mokėsi šiaurietiško ėjimo paslapčių.

Mokyklinis skambutis rugsėjo 1- ąją Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje paskelbė apie naujų mokslo metų pradžią. Į mokyklos aktų salę nuo pat ryto gausiai rinkosi mokiniai, svečiai.