Renginiai

„Kalėdos mano širdyje“

Adventas – prasmingas prieškalėdinis laikotarpis gėrio paieškoms savyje. Tai metas,  kada prisimenamos ir primirštos, paprastos, visiems seniai žinomos tiesos. Gerumas, meilė, neabejingumas, nesavanaudiškumas, atjauta, pagalba – tai pačios didžiausios dovanos ir vertybės, kurios yra amžinos – nedega, nerūdija, neskęsta, nebijo nuvertėjimo...

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vykusios adventinės  popietės „Kalėdos mano širdyje“ metu, tikybos mokytoja Danutė Grabauskienė kalbėjo apie tai,  kuo gražus kiekvienas žmogus, kas kiekvieno geros valios žmogaus gyvenime turėtų būti svarbiausia, kokiais pamatiniais dalykais kiekvienas turėtume remtis, kad gyvenimas būtų nugyventas prasmingai.

 Išklausę mokytojos minčių, dalijomės advento patiekalais, kuriuos su didele meilė ruošė ir vaišino visus susirinkusius profesijos mokytojos Vilija Murauskienė ir Asta Čeponienė. Būdami kartu mokyklos bendruomenės nariai pasakojo apie Kūčių, Kalėdų papročius, kurių laikomasi jų šeimose, dalijosi prisiminimais iš vaikystės. Buvo diskutuojama apie tai, kas yra geras darbas, kas yra išmalda, kas yra atleidimas.

Mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė sakė, kad adventinė popietė turėtų tapti tradicine, palinkėjo visam kolektyvui gražių, prasmingų švenčių.

                                            A. Makauskienė
Ankstesni įrašai


Gruodžio 8 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko konkursas ,,Tavo sveikata – Tavo rankose“, kuriame dalyvavo 9-10 klasių mokinių komandos iš Kapčiamiesčio, Kučiūnų, Šeštokų, Šventežerio, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklų bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos.

Gruodžio 8 d. rytą prie Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos sužibo Kalėdinė eglė. Prieš įžiebdama įvairiaspalvėmis lemputėmis tviskančią, stilizuotą eglę, mokyklos direktorė Laimutė Vaitiekūnienė visų paprašė sugalvoti norą, kuris tikrai turi išsipildyti.

Gruodžio 3 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko 17-asis Tarptautinis Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Punsko, Kapčiamiesčio ir Veisiejų TVM – „Ąžuolas“ krepšinio komandos. 

Lapkričio 23-ąją – Lietuvos karių dieną – Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojas vyresnysis seržantas Romas Ramanauskas bei Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108 (Lazdijų) kuopos kariai. 

Lapkričio 17 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės. Jau ne vienerius metus vykstančiu projektu mokiniai yra skatinami puoselėti savo tarmę, tradicijas, perimti patirtį, gerbti ir puoselėti tradicijas, ugdomos mokinių etnokultūrinės žinios, supratimas apie tradicinių patiekalų ruošimą bei pateikimą.