Aktualijos

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė organizavo akciją ,,Į žiemos slėptuvę“

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė organizavo akciją ,,Į žiemos slėptuvę“

Vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projekto ,, Aš ir mano saugi mokykla“ veiklą, Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė organizavo akciją ,,Į žiemos slėptuvę“. Iš mokytojų ir darbuotojų paaukotų maisto produktų, iš atneštų daržo gėrybių Mitybos ir maisto ruošimo mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė kartu su mokinėmis virė uogienę, marinavo daržoves, rinko ir džiovino žoleles, iš kurių buvo paruošta ir gražiai supakuota arbata. Lapkričio 27 dieną su socialine pedagoge Laima Varneliene vežėme ir dalinome paruoštas gėrybes vargingai gyvenantiems, ligotiems, vienišiems Veisiejų seniūnijos gyventojams.

Akcijos metu buvo aplankyti dvylikos sodybų gyventojai: Veisiejų mieste, Petroškų km., Kailinių km., Taikūnų km. Ir Varnėnų km. Daugelis jų stebėjosi tokia gražia akcija ir nuoširdžiai dėkojo už parodytą  dėmesį,  atjautą ir gerumą.
Ankstesni įrašai


Tobulinome praktinius įgūdžius

Lapkričio 16 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena.

Lapkričio 9 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos PB16 grupės mokiniai su profesijos mokytojomis Asta Čeponiene ir Vilija Murauskiene vyko į Baltijos maisto ir gėrimų parodą ,,BAF“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Lapkričio 8 d. vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos projektą ,,Aš ir mano saugi mokykla“, Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko valandėlė ,,Nepilnamečių teisinė atsakomybė“.

Lapkričio 6 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos 9 klasės mokiniams dailės pamoka vyko Veisiejų krašto muziejuje.