Aktualijos

Kalėdų Senelio viešnagė Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje

2018 – 12 – 21 dieną  mokykloje vyko Kalėdinis Karnavalas.  Karnavalo tema: Pasaulio šalys. Šiam Kalėdiniam renginiui mokiniai ruošėsi iš anksto, stengėsi  sukurti šventinę nuotaiką, daug repetavo, puošėsi, stengėsi  sukurti įdomius netradicinius pasirodymus ir visus darbus atlikti kuo geriau.  Todėl į Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą atvyko Kalėdų Senelis, kuris visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir už nuopelnus atnešė dovanėlių. Džiaugiamės, kad Kalėdų Senelis sudalyvavo mokinių pasirodyme. Ir didžiuojamės visais mokiniais, kurie nepabūgo sunkaus darbo ir sukūrė gražią šventę.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 19 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje vyko Kalėdinis smiginio turnyras. Susirinko gausus būrys išbandyti savo taiklumą.

VISUS, VISUS MOKYKLOS DARBUOTOJUS

KVIEČIAME

2018 gruodžio 18 dieną 9 klasės mokiniai kartu  su mokytoja V. Alšauskiene  dailės pamokos metu vyko į kalvę, kur susipažino su vienu seniausių amatų – kalvyste, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalo.

Edukacinę dailės pamoką pravedė Dainavos krašto amatininkų, menininkų ir tautodailininkų asociacijos pirmininkas, profesijos mokytojas Juozas Varnelis.

 2018 m. gruodžio 10 d. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos padavėjo-barmeno ir kaimo turizmo organizatoriaus specialybių moksleiviai kartu su mokytojomis Asta Čeponiene, Vilija Murauskiene, Albina Ramanauskiene ir Asta Šerkšnaite lankėsi

Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenę

2018 - 12- 21 d. 1030 val. kviečiame į susitikimą