Aktualijos

Vasario 14 dieną paminėjome kitaip

Šių metų vasario 14 dieną  Kauno arkivyskupija organizavo Šv. Valentino dieną KITAIP„ŠIRDIES RITMU“. Į Žalgirio areną vyko ir mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis . Šių metų renginyje vienu „ŠIRDIES RITMU“, pakvietė plakti iš Anglijos atvykęs perkusijų ir būgnų virtuozas TERL BRYANT su draugais,  SAULIUS PETREIKIS WORLD ORCHESTRAS ragino visus dainuoti kartu, o mūsų širdis  svajoti sukvietė gerai žinomi duetai: KRISTINA IR RIMANTAS ŽALDOKAI, Nerijaus Ir Mildos Sadauskų „SKAFANDRAS IR DRUGELIS“ ir sesių Mildos ir Teresės duetas "BALTOS VARNOS". Buvome nustebinti ir sužavėti visuomenės veikėjų pasakojimais apie meilę bei muzikiniais kūriniais, kuriuos girdėjome.
Ankstesni įrašai


Nuo pat ankstyvo vasario 15-osios ryto mokykla buvo pilna šurmulio: kas fotografavosi prie trispalvės balionų puokštės, kas pasipuošę trispalviais dažais mėgavosi savo gražiu atvaizdu,o į minėjimą „Lietuviškosios laisvės dvasia“ kvietė dainos apie Lietuvą.

2019-02-12 d.  mokomajame bare vyko meistriškumo konkursas . Konkursą vedė profesijos mokytojos Asta Čeponienė ir Vilija Murauskienė.

KVIEČIAME

VASARIO 16-ĄJĄ

ŠVĘSTI LINKSMAI!

„ES šalių patirtis taikant pameistrystę“

         Sausio 29 d. mokykloje vyko baigiamoji Erasmus+ programos projekto „ES šalių patirtis taikant pameistrystę“   konferencija, kurioje dalyvavo ne tik Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos ir projekto partnerių - Varėnos technologijos ir verslo mokyklos, bei Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos komandos, bet ir komandos iš kitų regiono profesinių mokyklų: Simno žemės ūkio mokyklos,  Aukštadvario žemės ūkio mokyklos, Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialo.

Netradicinė pamoka Padavėjų – barmenų specialybės moksleiviams

,,Lietuviškų gėrimų  kelias Alitoje”

           2019-01-15 d. PB17, PB18 grupės moksleiviai  vadovaujami mokytojų A. Čeponienės ir V. Murauskienės vyko į Alytų, kur UAB Alita vyko netradicinė pamoka.